Благодійний фонд «Підгір'я» – один з найпрогресивніших фондів України

Директор фонду - Дутка Роман Васильович

 Директор фонду - Дутка Роман Васильович


Головне для нас – допомогти!

Створюючи Благодійний фонд «ПІДГІР’Я», ми намагалися зробити його максимально корисним для наших співгромадян. Піклувались про долю кожного, хто до нас звернувся за допомогою і підтримкою. Саме тому, місією Фонду стало акумулювання усіх сил і засобів для надання благодійної допомоги тим, хто її потребує. Розпочалась діяльність Фонду у 2021 році. За цей час ми активно залучили волонтерів до участі в проектах Фонду, ініціювали благодійні акції, події та заходи, підтримували волонтерські ініціативи та проекти.
У зв’язку з війною, яку розв’язала росія на території України, та, як наслідок, з великим потоком внутрішньо переміщених українців із зруйнованих міст, що змушені шукати тимчасовий притулок на Прикарпатті, діяльність нашого Фонду розширилася. 

У тісній співпраці з військово цивільною адміністрацією та Головою Світланою Оніщук благодійний фонд «ПІДГІР’Я» виступив, як один з ініціаторів важливої гуманітарної місії – створення координаційного центру з питань міжнародної гуманітарної допомоги на Прикарпатті. 

Наша робота у цій сфері розпочалась із пошуку благодійників, меценатів та усіх небайдужих людей із-за кордону, які хочуть та можуть допомогти нашій державі і громадянам. На наші звернення відгукнулись благодійники із більш як десяти країн світу, активно долучилися й представники бізнесу. За цей період вдалося налагодити роботу із логістики та збору міжнародної гуманітарної допомоги. 

Відповідно до нагальних потреб, згідно стандартів ми започаткували формування продуктових наборів, гігієнічних наборів та наборів з медикаментами. 

Фонд співпрацює з офіційними представниками компаній – виробників медичного обладнання, ліків, що впливає на зменшення вартості.
 
Разом із іншими благодійними організаціями, відвідуємо територіальні громади Прикарпаття, з метою надання гуманітарної допомоги родинам які цього потребують. 

Ми вдячні всім, хто працює разом з нами і підтримує нас. Запрошуємо до співпраці усіх, хто поділяє мету і принципи роботи Благодійного фонду «ПІДГІР’Я».
Разом ми допоможемо! Разом – ПЕРЕМОЖЕМО!

Напрямок діяльності фонду:

 • Надання допомоги організаціям та установам, що сприяють збереженню територіальної цілостності України, у тому числі й військовим підрозділам.
 • Надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихійних лих, екологічних, техногенних та інших катастроф, у результаті соціальних конфліктів, нещасних випадків, терористичних актів, а також жертвам репресій, біженцям.
 • Сприяння розвитку охорони здоров’я, масової фізичної культури, спорту та туризму, пропагування здорового способу життя.
 • Привернення уваги державних, громадських та інших організацій, трудових колективів, науково-дослідних установ та окремих громадян до сучасних проблем медицини, освіти та виховання.
 • Участь в організації й проведенні міжнародних і всеукраїнських симпозіумів, конференцій, творчих зустрічей, виставок, семінарів, фестивалів на благодійну тематику тощо із залученням вітчизняних і закордонних фахівців.
 • Надання матеріальної підтримки фізичним та юридичним особам, діяльність яких відповідає меті та завданням фонду.
 • Надання допомоги державним дитячим медичним закладам (лікарні, клініки, дитячі будинки, інтернати).

  Наші реквізити:

  • UA 533363102600900100100916239
  • МФО : 336310
  • код ЄДРПОУ : 44304675

  Усі внески та витрати – тільки в безготівковій формі