Благодійний фонд «Підгір'я» – один з найпрогресивніших фондів України

Директор фонду - Дутка Роман Васильович

 Директор фонду - Дутка Роман Васильович


Головне для нас – допомогти!

Створюючи Благодійний фонд «ПІДГІР’Я», ми намагалися зробити його максимально корисним для наших співгромадян. Піклувались про долю кожного, хто до нас звернувся за допомогою і підтримкою. Саме тому, місією Фонду стало акумулювання усіх сил і засобів для надання благодійної допомоги тим, хто її потребує. Розпочалась діяльність Фонду у 2021 році. За цей час ми активно залучили волонтерів до участі в проектах Фонду, ініціювали благодійні акції, події та заходи, підтримували волонтерські ініціативи та проекти.
У зв’язку з війною, яку розв’язала росія на території України, та, як наслідок, з великим потоком внутрішньо переміщених українців із зруйнованих міст, що змушені шукати тимчасовий притулок на Прикарпатті, діяльність нашого Фонду розширилася. 

У тісній співпраці з військово цивільною адміністрацією та Головою Світланою Оніщук благодійний фонд «ПІДГІР’Я» виступив, як один з ініціаторів важливої гуманітарної місії – створення координаційного центру з питань міжнародної гуманітарної допомоги на Прикарпатті. 

Наша робота у цій сфері розпочалась із пошуку благодійників, меценатів та усіх небайдужих людей із-за кордону, які хочуть та можуть допомогти нашій державі і громадянам. На наші звернення відгукнулись благодійники із більш як десяти країн світу, активно долучилися й представники бізнесу. За цей період вдалося налагодити роботу із логістики та збору міжнародної гуманітарної допомоги. 

Відповідно до нагальних потреб, згідно стандартів ми започаткували формування продуктових наборів, гігієнічних наборів та наборів з медикаментами. 

Фонд співпрацює з офіційними представниками компаній – виробників медичного обладнання, ліків, що впливає на зменшення вартості.
 
Разом із іншими благодійними організаціями, відвідуємо територіальні громади Прикарпаття, з метою надання гуманітарної допомоги родинам які цього потребують. 

Ми вдячні всім, хто працює разом з нами і підтримує нас. Запрошуємо до співпраці усіх, хто поділяє мету і принципи роботи Благодійного фонду «ПІДГІР’Я».
Разом ми допоможемо! Разом – ПЕРЕМОЖЕМО!

Наша команда

Марусяк Владислав

«З моменту повномасштабного вторгнення на територію суверенної держави, питання волонтерства набуло своєї найбільшої актуальності за останні часи. Як і кожен свідомий громадянин своєї держави, я почав допомагати тим, хто потребує цього найбільше, а волонтери з Благодійного фонду «Підгір’я» допомогли мені в цьому. Щодня ми проробляємо велику роботу : сортуємо харчі, пакуємо продуктові набори, а найголовніше спілкуємось з людьми, які вимушено залишили свої домівки і зараз знайшли прихисток на Західній Україні. Я вважаю, що кожна людина може стати волонтером, адже останні кілька місяців наша країна перебуває в скрутному становищі, тому їй безумовно, потрібна підтримка з боку простого народу. Головна вимога для роботи волонтером - бажання бути корисним своїй країні. Моя головна мета як волонтера - допомагати потребуючим, змінюватись самому та змінювати суспільство на краще ! Тому що разом ми велика сила!»

Шаповал Людмила

«Волонтерство для мене стало чимось новим та зовсім неочікуваним. Ранок 24 лютого дав мені чітко зрозуміти: «я не можу покинути свою країну, мені потрібно щось робити». Тому недовго думаючи, я почала шукати в своєму місті благодійний фонд, де б я могла бути корисною. Так і почалась моя історія допомоги людям в Благодійному фонді «Підгір’я», адже саме цей фонд від початку наступу на територію України, надавав допомогу тим, хто цього потребує. Чи важко було? Однозначно так! Але коли ти розумієш що твоя праця принесе комусь користь, то про все інше швидко забуваєш. Волонтерство дало мені можливість проявити себе, знайти нових друзів, навчитись чомусь новому, а найголовніше – ДОПОМАГАТИ! Саме тому, до цього часу я в команді Благодійного фонду «Підгір’я», тому що в нас одна мета та ціль!»

Марусяк Валентин

«Вважаю, що в теперішній час, кожна свідома людина має робити все можливе, щоб допомогти своїй країні. Тому, від початку війни, я волонтерю. Можу сміло сказати, що волонтерство сформувало мою особистість. Найцінніше що я отримав - досвід та нових друзів. На даний момент, ми з командою БФ «Підгір’я» працюєм по громадах Івано-Франківської області, але є випадки коли звертаються за допомогою з інших міст нашої країни. Стараємось допомагати бійцям, які звертаються до нас. З гордістю можу сказати, що бути волонтером це круто! Надіюсь, що з кожним роком волонтерських рух буде тільки збільшуватись, адже разом ми можемо дуже багато!»

Кривченко Тетяна

«З моменту російського нападу багато українців відчули, що не можуть стояти осторонь і знайшли джерело енергії в допомозі землякам. Як виявилося, ми здатні на багато речей. Об’єднавши свої зусилля, залишившись в Україні, ми волонтери БФ «Підгір‘я» з початку бойових дій 24/7 працювали задля допомоги постраждалим внаслідок війни. Особисто для мене волонтерство - це усвідомлення власної відповідальності за покликом своєї душі. Волонтерство - це не пафос, не піар, не політика, не бізнес, не фінансова піраміда, не роль у театрі. Це внутрішній стан людини. Той стан, який ще не всі з нас можуть зрозуміти та відчути. І я дуже сподіваюся, що волонтерство зможе змінити свідомість суспільства та об’єднати українців навколо спільної мети, допомоги одне одному та сприяння у розвитку нашої держави. Якщо узагальнити, то саме бажання бути корисною хоча б одній із мільйона жертв війни – розділити з нею горе, допомогти, посприяти чи подарувати позитивні емоції – спонукає мене та усю нашу команду ще більше займатися волонтерством»

Напрямок діяльності фонду:

 • Надання допомоги організаціям та установам, що сприяють збереженню територіальної цілісності України, у тому числі й військовим підрозділам.
 • Надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихійних лих, екологічних, техногенних та інших катастроф, у результаті соціальних конфліктів, нещасних випадків, терористичних актів, а також жертвам репресій, біженцям.
 • Сприяння розвитку охорони здоров’я, масової фізичної культури, спорту та туризму, пропагування здорового способу життя.
 • Привернення уваги державних, громадських та інших організацій, трудових колективів, науково-дослідних установ та окремих громадян до сучасних проблем медицини, освіти та виховання.
 • Участь в організації й проведенні міжнародних і всеукраїнських симпозіумів, конференцій, творчих зустрічей, виставок, семінарів, фестивалів на благодійну тематику тощо із залученням вітчизняних і закордонних фахівців.
 • Надання матеріальної підтримки фізичним та юридичним особам, діяльність яких відповідає меті та завданням фонду.
 • Надання допомоги державним дитячим медичним закладам (лікарні, клініки, дитячі будинки, інтернати).

  Наші реквізити:

  • UA 533363102600900100100916239
  • МФО : 336310
  • код ЄДРПОУ : 44304675

  Усі внески та витрати – тільки в безготівковій формі