Допомога для МБФ інвалідів «Надія Є»

Допомога для МБФ інвалідів «Надія Є»

Відвідали дітей та молодь з інвалідністю у м. Долина. Тут знаходиться міжнародний благодійний фонд інвалідів «Надія Є», який надає системну допомогу дітям та молоді від 0 до 35 років з обмененими можливостями. Із дітками займається каманда професіоналів: психологів, логопедів, фізичних реабілітологів, соціальних вихователів по роботі з дітьми інвалідами та інструкторів з трудової адаптації. 

Сьогодні у закладі перебуває 32 дитини з Долинщини з різними діагнозами: ДЦП, розумова відсталість, аутизм, синдром Дауна, порушення інтелектуального та мовленнєвого розвитку. Працівники закладу розповідають, діти з якими зараз вони займаються, у цьому центрі ще з малечку, з ними вони зростали, зараз це вже молодь, віком від 23 до 30 років. Як вихованці закладу так і їхні наставники в один голос запевняють, що вони одна велика дружня сім’я. 

Директорка закладу Дарія Куриляк прикладає максимум зусиль, щоб діти, які перебувають у їхньому центрі почували себе максимально комфортно і були усім забезпечені. Очільниця закладу зізнається - зараз особливо важко утримувати заклад через брак фінансування. 

Ми у свою чергу розуміємо наскільки важливо підтримувати такі центри, адже їх вкрай мало, а затребуваність серед суспільства доволі велика і постійно зростає. Адже діти та молодь з інвалідністю мають можливість бути у соціуму, розвиватися, навчатися та активно проводити час, тоді коли їхні батьки мають можливість працювати та забезпечувати свої сім‘ї. 

Тому привезли вихованцям усе необхідне для їх щоденного вжитку - це і харчування, медичні засоби й засоби гігієни, підгузники та ходунці для інвалідів. А крім того потрапили на прекрасне свято до Дня жнив, яке підготували вихованці закладу зі своїми педагогами. 

Всю нашу команду надзвичайно вразив візит до цього центру. Тут панує любов, доброта, щирість і особливість кожного вихованця і теплота кожного працівника! Ми щиро дякуємо цим людям, за ту велику жертовну працю яку вони творять.

×